Podsumowanie zbiórki dla Lenki

3 tygodnie temu

Dnia 23 kwietnia 2024r. mieliśmy przyjemność gościć Panią Agnieszkę Salamondrę i Lenkę, dla której był organizowany kiermasz wielkanocny przez Radę Rodziców przy Samorządowym Przedszkolu w Szczawinie Kościelnym. Środki z kiermaszu będą przeznaczone na leczenie Lenki, która zmaga się z licznymi chorobami. Pani Dyrektor Marta Cichosz wraz z Przewodniczącą Rady Rodziców Panią Mają Bińkowską wręczyły symboliczny czek na kwotę 3 876,80 na ręce p.Agnieszki. W rzeczywistości pieniądze zostały wpłacone na konto zbiórki zrzutka.pl, gdzie wciąż trwa zbiórka na leczenie Lenki.

Serdecznie dziękujemy wspaniałym Rodzicom naszych kochanych przedszkolaków za trud włożony w przygotowanie i przeprowadzenie Charytatywnego Kiermaszu Wielkanocnego, Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Szczawinie Kościelnym Pani Ewie Chodorowskiej za udostępnienie sali na kiermasz oraz wszystkim darczyńcom, którzy wsparli tę inicjatywę zarówno materialnie jak i finansowo.

Poniżej krótka fotorelacja z kiermaszu oraz z przekazania symbolicznego czeku.