Teatrzyk dla dzieci pt. "Zimowa Opowieść"

3 miesiące temu

23 lutego 2024r. w naszym przedszkolu gościliśmy studio teatralne KRAK-ART Bis ze spektaklem „Zimowa Opowieść”. Historia ta opowiada o Elfie Chichotku, który uwielbia robić wszystkim żarty. Niestety często jego żarty wcale nie są zabawne. Za zniszczenie wróżce różdżki został za karę przemieniony w niezdarnego pingwina i wysłany do Lodowej Krainy. Tam poznajemy strażnika krainy leniwego Niedźwiedzia Polarnego oraz srogą Śnieżną Królową nakazującą wszystkim mieszkańcom ciężko pracować. Przedstawienie wprowadziło wszystkich w zimowy nastrój, ale również przekazało dzieciom dobre wartości. Dzięki przygodom Chichotka dzieci dowiedziały się, że pomaganie daje najwięcej szczęścia i radości niż robienie innym psikusów.