Wycieczka do Teatru Dramatycznego w Płocku

3 miesiące temu

W dniu 28 lutego 2024r. wszystkie przedszkolaki wybrały się na wycieczkę do Teatru Dramatycznego w Płocku. Dzieci obejrzały spektakl pt. „Pchła Szachrajka”.

Spektakl powstał na podstawie przezabawnej wierszowanej historyjki Jana Brzechwy o sprytnej pchełce, która wiecznie wszystkim robiła psikusy.

Dużym atutem przedstawienia był kontakt aktorów z publicznością. Podczas wielu scen aktorzy wychodzili pośród dzieci, podawali im ręce, przybijali piątki, głaskali po głowie.

Barwne kreacje, ciekawa muzyka oraz niezwykła sceneria, wzbudziły wiele emocji wśród przedszkolaków. Widać było, że oglądają z dużym zainteresowaniem przedstawienie, które zapewniło im niezapomniane przeżycia.

Do przedszkola wróciły z uśmiechem na buzi, dobrym humorem oraz nowym doświadczeniem.