Zbiórka elektrośmieci 2024

miesiąc temu

Drodzy Rodzice,
Czy zaczęliście już wiosenne porządki ????? Jeżeli tak, to mamy dla Was super informację ????
Nasze przedszkole ponownie przystąpiło do projektu “Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci”.
Celem akcji jest podniesienie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży oraz zwrócenie uwagi na prawidłowe zagospodarowanie odpadami.
Dlatego już od dziś zachęcamy Was do udziału w naszej zbiórce.
Dodatkowo od 1 marca 2024 każda placówka biorąca udział w akcji automatycznie dołącza do projektu TERAZ LAS organizowanego we współpracy z Nadleśnictwem Biała Podlaska.
Za 500 kg zebranego sprzętu zasadzonych zostanie 50 drzew w imieniu naszego przedszkola, natomiast za tonę aż 500!
Miejsce zbiórki: Plac za salą gimnastyczną szkoły.
ZBIERAMY: KOMPUTERY, DRUKARKI, MONITORY, TELEFONY, SPRZĘT RTV I AGD, BATERIE, AKUMULATORY, KABLE, TUSZE ATRAMENTOWE, ITP.
NIE ODBIERAMY TONERÓW I ŚWIETLÓWEK
Akcja trwa do 8 kwietnia 2024r.