PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW I SPONSORÓW

"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;

nie przez to, co ma,lecz przez to, czym dzieli się z innymi."

Jan Paweł II

W imieniu całego Grona Pedagogicznego i dzieci z Samorządowego Przedszkola w Szczawinie Kościelnym pragniemy serdecznie podziękować wszystkim rodzicom naszych przedszkolaków oraz wszystkim sponsorom za otwartość wobec potrzeb dzieci, za wszelkie działania na rzecz rozwoju naszej placówki.  Dzięki Państwa ofiarności możemy uatrakcyjnić pobyt dzieci w przedszkolu i wzbogacić bazę naszego przedszkola.

Dyrektor, grono pedagogiczne i dzieci kierują podziękowania do:

Wojskowego Koła Łowieckiego nr 329 "CIS" za podarowanie na rzecz przedszkola sprzętu nagłaśniającego.

Pana Adama Ostrowskiego za udostępnienie i obsługę sprzętu do baniek mydlanych podczas obchodów Dnia Dziecka.

Pani Eweliny Kowalskiej za zakup soczków dla przedszkolaków na Dzień Dziecka.

Pani Aleksandry Majchrzak za podarowanie książek do kącika czytelniczego oraz zabawek do grupy "Motylki".

Pani Eweliny Gros za podarowanie zabawek do grupy "Sowy".

Pani Magdaleny Kiełbasy za uszycie chust szyfonowych dla grupy "Wiewiórki".