Programy i Projekty

REALIZOWANE PROJEKTY W ROKU SZKOLNYM 2023-2024

Międzynarodowy Projekt Edukacyjny " Piękna Nasza Polska Cała" - celami projektu są: kształtowanie szacunku dla własnego państwa oraz poczucia tożsamości narodowej, rozwijanie u dzieci zainteresowań symbolami narodowymi oraz budzenie poczucia więzi z najbliższym otoczeniem - rodzina, przedszkole, miejscowość.

Projekt "#20minutdlaMATEMATYKI" - projekt opiera się na metodyce Dziecięcej Matematyki autorstwa prof. E.Gruszczyk-Kolczyńskiej. Celem głownym jest wprowadzenie skutecznych zmian w edukacji matematycznej.

Międzynarodowy projekt edukacyjny "Mały Miś w Świecie Wielkiej Literartury"     ma na celu przede wszystkim rozwijanie   i promowanie czytelnictwa w całej Polsce.

Kubusiowi Przyjaciele Natury -  ogólnopolski program edukacyjny uczący jak dbać o naturę, przybliżający zasady ekologii oraz aktywnego spędzania czasu.

Celem projektu jest kształtowanie świadomości ekologicznej. Projekt będzie realizowany od 21 września 2023 do 17 maja 2024.

Innowacyjny program skierowany do najstarszych grup przedszkolnych, którego celem jest umacnianie potencjału zdrowia dzieci poprzez zwiększenie poziomu aktywności fizycznej.