ROK SZKOLNY 2023/2024

ZBED-MOS ROZBIÓR MIĘSA NA ELEMENTY Zbigniew Moszczyński oraz PIEKARNIA PACYNA Piotr Majewski serdecznie dziękujemy za poczęstunek i możliwość skosztowania kiełbasek z grilla i bułeczek podczas obchodów Światowego Dnia Ziemi.

Serdeczne podziękowanie dla pani Marzeny Kamińskiej za wsparcie rzeczowe naszej placówki w postaci zakupionego do przedszkola odkurzacza.

Serdecznie dziękujemy panu Rafałowi Gumińskiemu za ponowne przekazanie materiałów papierniczych do naszego przedszkola. Z pewnością powstawać  z nich będą piękne prace plastyczne dziecia także wspaniałe dekoracje na wszelakie uroczystości.

Serdeczne podziękowania kierujemy do pana Adama Ostrowskiego, który zajął się muzyczną oprawą w dniu Balu Karnawałowego oraz pani Dominice Chróśniak, która po raz kolejny podjęła się roli przedszkolnego fotografa podczas balu.

Przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola w Szczawinie Kościelnym składają gorące podziękowania pani Wioletcie Zawadzkiej za profesjonalne spotkanie, przekazanie wiedzy i tajników malarstwa w ciekawy sposób, dostosowany do możliwości wiekowych dzieci, życząc dalszej owocnej pracy.

Serdeczne podziękowania dla pani Dominiki Chróśniak za wzorowe pełnienie roli fotografa sesji mikołajkowej.

Serdecznie dziękujemy za spotkanie Panu Jackowi Smałkowi z 1 Bazy Lotnictwa Transportowego,który przedstawił dzieciom charakterystykę służby żołnierskiej.

Serdeczne podziękowania dla p.Klaudii Wypych za przygotowanie pysznych ciasteczek z wróżbą dla wszystkich przedszkolaków z okazji Andrzejek.

Serdeczne podziękujemy Wojskowemu Kołu Łowieckiemu nr 329 "CIS" za wsparcie finansowe naszego przedszkola, dzięki któremu zostały zakupione drobne upominki Mikołajkowe.

Serdeczne podziękowania dla p.Pawła Warabiedy za pomoc w organizacji kiermaszu bożonarodzeniowego, którego dochód zasili konto Rady Rodziców Samorządowego Przedszkola w Szczawinie Kościelnym.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Zarządu Banku Spółdzielczego w Gąbinie za wsparcie finansowe naszego przedszkola.

„Fotografia to sposób na zatrzymanie chwil, które mijają zbyt szybko”

Serdecznie dziękujemy PANI JUSTYNIE KRAŚKIEWICZ za wspaniały prezent pod choinkę dla naszych przedszkolaków w postaci pamiątkowej świątecznej sesji fotograficznej.

Serdeczne podziękowania kierujemy do Pana Piotra Majewskiego właściciela Piekarni Pacyna, który ufundował nagrody dla uczestników konkursu plastycznego "Polskie symbole narodowe oczami dzieci"

Podczas uroczystości z okazji Święta Niepodległości Pani Alicja Sarzała jako Członek Zarządu Banku Spółdzielczego w Gąbinie przekazała dla Samorządowego Przedszkola prezent w postaci magnetofonu, który z pewnością wzbogaci zasób naszych pomocy dydaktycznych. Za okazane serce i hojność serdecznie Pani dziękujemy!

Serdeczne podziękowania dla pana leśniczego Norberta Finke za przeprowadzenie pogadanki na temat rodzajów drzew i ich znaczenia dla człowieka, zwierząt i przyrody oraz za dostarczenie sadzonek jarzębiny i posadzenie ich w ogródku przedszkolnym.

Serdecznie dziękujemy panu Rafałowi Gumińskiemu za przekazanie materiałów papierniczych dla dzieci z naszego przedszkola. Dzięki nim nasi wychowankowie będą mogli rozwijać się manualnie i plastycznie tak jak lubią.

Serdecznie dziękujemy panu leśniczemu Norbertowi Finke za zaangażowanie, pomoc i współudział w ogólnopolskiej akcji #SprzątamyDlaPolski

Sedeczne dziękujemy panom: pod.kom. Krzysztofowi Olszarowi, mł. asp Łukaszowi Rydzewskiemu oraz mł. asp Pawłowi Klimkowi z Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie za spotkanie, podczas którego przedszkolaki poznały specyfikę pracy policjanta, przypominały sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, utrwalały numery alarmowe.

Dzieci, Nauczyciele i Dyrekcja naszego Przedszkola serdecznie dziękują panom: Marcinowi Dubielakowi, Pawłowi Warabiedzie oraz Piotrowi Wróblewskiemu za pomoc w przygotowaniu dekoracji do sesji fotograficznej zorganizowanej z okazji Pierwszego Dnia Jesieni, a także pani Dominice Chróśniak za wzorowe pełnienie roli fotografa tejże sesji.

Serdeczne podziękowania dla Pani Dominiki Mikołajczyk za przygotowanie słodkich upominków dla wszystkich przedszkolaków z okazji Dnia Przedszkolaka 2023.